فعال سازی منوی تلویزیون ال جی
فعال سازی منوی فارسی تلویزیون ال جی

ال جی در صنعت رو به رشد لوازم خانه می باشد. شرکت گلدیران نماینده رسمی ال جی در ایران است ، برند ال جی توانسته در مدت زمان کمی پس از شروع فعالیتش با مد نظر قرار دادن کیفیت ، و نوآوری وعملکرد بالا موفقیت های چشمگیری را در این زمینه کسب کند ، در این پست قصد داریم اموزش فعال سازی منوی فارسی تلویزیون ال جی را بررسی کنیم ، با اشکان کالا همراه باشید :).

مطالب مرتبط با ال جی و خواندنی:

فعال سازی منوی فارسی تلویزیون ال جی

برای فارسی سازی و فعال سازی منوی فارسی در تلویزیون های ال جی و یا هر تلویزیون دیگری باید در ابتدا اطمینان حاصل فرمایید که تلویزیونتان از زبان فارسی پشتیبانی می کند یا نه.

اگر زبان فارسی در نرم افزار آن وجود داشت تنها کافی است که آن را از طریق روش هایی فعال نمایید. ولی اگر از آن پشتیبانی نکند متاسفانه روشی برای اضافه کردن آن وجود ندارد.

بروز رسانی نرم افزار یا آپگرید تلویزیون ال جی

برای فعال کردن منوی فارسی در تلویزیون های ال جی وجود دارد. که این روش اقدام کردن به بروز رسانی نرم افزار یا آپگرید تلویزیون ال جی می باشد.

البته این روش زمانی قابل استفاده است که قابلیت تغییرات زبان در ورژن جدید نرم افزار افزوده شده باشد. در نتیجه با وجود این بروز رسانی می توانید از راه منوی تنظیمات و با استفاده از آن زبان فارسی را بیابید و انتخاب نمایید.

اموزش فعال سازی منوی فارسی تلویزیون ال جی

اموزش بروزرسانی تلویزیون ال جی

  • ابتدا باید از متصل بودن تلویزیون خود به اینترنت اطمینان حاصل فرمایید.
  • بعد از آن گزینه ی بروزرسانی خودکار یا همان اتومات را فعال کنید.

و همچنین یک مقاله ی کامل تر در زمینه ی اپدیت تلویزیون های ال جی اماده کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید:

نکته: برای فعال سازی بروز رسانی خودکار تنها کافی است هر وقت که برای بروز رسانی بر روی نمایشگر تلویزیون پیامی نمایش داده شد. آن را تائید نمایید تا بروزرسانی انجام شود.

سپس فایل بروزرسانی را دانلود نمایید و با حافظه فلش به تلویزیون متصل کنید.

اگر مایل بودید میتوانید از محصولات تلویزیون ال جی اشکان کالا دیدن کنید:

تلویزیون ۴۳ اینچ هوشمند فول اچ دی ۴۳LK6100 ال جی