آموزش کار با مایکروویو ۴۰ لیتری سامسونگ مدل MG40J5133AT

سامسونگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است که محصولات آن در ایران طرفداران بیشماری دارد. لوازم خانگی این برند به کیفیت ساخت بالایی که دارند مشهور بوده و همواره جزو برندهای مطرح جهانی هستند. ما در این بخش قصد معرفی و آموزش کار با یکی از محصولات پرفروش سامسونگ یعنی مایکروویو ۴۰ لیتر مدل MG40J5133AT را داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انت‌ها همراه اشکان کالا بمانید.

آشنایی با دستگاه مایکروویو ۴۰ لیتری سامسونگ مدل MG40J5133AT

قبل از شروع به کار دستگاه، درب آن را ببندید تا در معرض انرژی‌های مضر خارج شده از این دستگاه قرار نگیرید. همچنین از قرار دادن قطعات اضافی و قطعاتی از جنس کاغذ، مقوا و لوازم آتش‌زا در مقابل یا در داخل مایکروویو خودداری نمایید. همچنین پیش از استفاده مطمئن شوید که محفظه داخلی مایکروویو عاری از هرگونه وسیله خارجی باشد. لازم به ذکر است در صورتی که درب دستگاه به درستی بسته نشود یا لولاها و چفت و بسط‌های موجود در قسمت درب این دستگاه به درستی عمل نکند، عملکرد کلی دستگاه شکل نخواهد گرفت.  از آن جایی که مایکروویو جزو محصولاتی است که دارای قطعات حساس و پیچیده‌ای می‌باشد، در صورت بروز مشکل و یا خرابی در آن حتماً تعمیر آن را به افراد متخصص بسپارید تا دچار مشکلات خطرناک نشوید. در کنار این چند مورد، نکات دیگری هم وجود دارد که رعایت آن‌ها در نهایت به کسب بهترین نتیجه در استفاده از مایکروویو منجر خواهد شد. برای خرید مایکروویو ۴۰ لیتری سامسونگ مدل MG40J5133AT با بهترین قیمت و کیفیت می‌توانید از فروشگاه اشکان کالا اقدام نمایید. برخی از مشخصات این دستگاه عبارتند از:

  • گنجایش ۴۰ لیتر
  • توان ۱۵۰۰ وات
  • دارای قابلیت تنظیم زمان
  • 16 برنامه پخت
  • دارای قفل کودک
  • دارای قابلیت گریل
  • دارای صفحه نمایش LED
  • مجهز به یخ‌زدایی خودکار و سریع
  • وزن تقریبی ۱۸.۵ کیلوگرم

ورود به صفحه این محصول

نکات مهم در هنگام استفاده از این دستگاه

برای شروع کار با این دستگاه، ابتدا سینی مواد غذایی را بر روی مکان مشخص شده قرار داده و سپس درب دستگاه را ببندید. فراموش نکنید درب دستگاه نباید به سختی یا با مشکل بسته شود. پس از بستن درب دستگاه، دکمه Power Level را فشار دهید تا قدرت پخت و پز برایتان نمایش داده شود. با فشردن این دکمه می‌توانید توان دستگاه را برای پخت و پز یا گرم کردن غذاهایتان مشخص کنید. بعد از آن که توان را مشخص کردید، حال بایستی زمان پخت و پز را مشخص نمایید. در این قسمت امکان تنظیم دقیقه و ثانیه برایتان فراهم می‌باشد. پس از تنظیم زمان، وقت شروع کار است. برای شروع عملکرد دستگاه روی دکمه Start بزنید. با انجام این کار مایکروویو روشن شده و شروع به کار می‌کند. با شروع کار سینی موجود در محفظه شروع به چرخش کرده و پخت و پز شروع خواهد شد. پس از اتمام زمان دستگاه، دستگاه ۴ بار بوق خواهد زد تا به شما اطلاع‌رسانی کند.  توصیه بسیار مهم و ضروری که در این بین مطرح می‌باشد این است که هرگز دستگاه را با محفظه خالی و بدون وجود مواد غذایی استارت نکنید. همچنین در صورتی که برای گرم کردن و یا طبخ غذا عجله دارید، می‌توانید حالت توان ۹۰۰ وات را فعال کرده و با انتخاب دکمه +۳۰s به کارتان سرعت ببخشید.