منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

شریط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات اشکان کالا

توجه:در صورت هرگونه تغییر در قوانین وشرایط استفاده ازخدمات اشکان کالا در همین صحفه درج می گردد. قبول شرایط مندرج دراین صفحه به معنی قبول قوانین جایگزین محسوب می شود، توجه داشته باشید کلیه فعالیت ها، اصول و قوانین اشکان کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک وقانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.پس کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به خود می باشد. کاربران گرامی،هرگونه استفاده از خدمات اشکان کالا مانند خرید کالا،ثبت نظر،مطالعه مطالب و…به معنی پذیرش قوانین سایت وشرایط ذکر شده در این صفحه می باشد پس لطفا کل شرایط وقوانین را با دقت مطالعه بفرمایید.

تعریف مشتری یا کاربر:

تعریف مشتری یا کاربر در قانون تجارت الکترونیک:مشتری یا مصرف کننده. هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام نماید. در اشکان کالا نیز به هر کاربری که اطلاعات خود را درفرم ثبت نام وارد نماید واقدام به استفاده از خدمات مجموعه اشکان کالا نماید مشتری گفته می شود.

تعریف فروشنده وشرایط کالاها:

محصولاتی که در سایت اشکان کالا به مشتریان ارائه می شوند.با همکاری وارد کنندگان معتبر به روش کالای همراه ملوان وارد کشور می شوند و اشکان کالا به عنوان یک تجارت الکترونیک قانونی ومجاز اقدام به فروش این کالاها می نماید. – مسئولیت کیفیت،قیمت و اصالت برعهده فروشنده اشکان کالا می باشد. – برای تمامی کالاهای تعریف شده در فروشگاه هنگام پردازش و ارسال کالا فاکتور صادر می شود. – خریدار تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا فرصت دارد در صورت مشاهده هرگونه مشکل یا آسیب فیزیکی به مسئولین اشکان کالا اطلاع دهد. – مسئولیت هرگونه عدم مطابقت کالا خریداری شده با کالای دریافت شده توسط مشتری بر عهده مجموعه اشکان کالا می باشد. – خدمات پس از فروش کالاهای اشکان کالا توسط شرکت های آواسرویس انجام می شود و تمامی مسئولیت های مربوط به شرکت های ذکر شده باز می گردد.

همچنین تمامی کالا ها در هنگام پردازش سفارش و پیش از ارسال توسط کارشناسان اشکان کالا از لحاظ سلامت و عملکرد تست میگردد و هرگونه آسیب فیزیکی متوجه شرکت حمل و نقل کالا میشود.

حریم خصوصی:

اشکان کالا جهت خدمات رسانی و انجام پروسه فروش کالاها به مشتریان نیازمند دریافت اطلاعاتی است که کاربران در هنگام ثبت نام وتکمیل روند خرید کالا وارد میکند این اطلاعات می تواند شامل آدرس،تلفن،کد پستی واطلاعات حقیقی هر کاربر مانند نام ونام خانوادگی وشناسه ملی باشد.این اطلاعات نزد جنوب کالا محفوظ است و صرفا جهت خدمات رسانی به مشتریان و فقط در مجموعه جنوب کالا مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین واردکردن اطلاعاتی مانند آدرس،شماره های تماس وایمیل که به منزله صحت آنها است در هنگام تکمیل و ارسال سفارش از مشتریان درخواست می شود. نکته: اشکان کالا حق دارد جهت اطمینان از صحت اطلاعات تماس وارد شده. با مشتریان ارتباط برقرار کند و در صورت کامل نبودن آنها از مشتریان درخواست اطلاعات دقیق تری نماید اشکان کالا هویت شخصی کاربران را نزد خود محرمانه ومخفی نگه می دارد با این حال حفظ نگهداری رمز عبور حساب هر کاربر به عهده خود اوست ودر صورت سو استفاده احتمالی مسولیت بر عهده کاربر خاطی می باشد.همچنین توجه داشته باشید اشکان کالا جهت برقراری ارتباط با کاربران فقط ازتلفن های تماس ذکر شده در صفحه تماس با ما اقدام می کند وهرگونه سوء استفاده غیرمجاز ازنام اشکان کالا با اطلاعات دیگر غیر قانونی است و از کاربران گرامی درخواست می شود در صورت مشاهده گزارش دهند. جهت اطمینان خاطر کاربران گرامی لازم به ذکر است اشکان کالا تمام اطلاعات خصوصی کاربران را محرمانه نگه میدارد و همچنین تیم فنی ما تمام تلاش خود را جهت حفظ و نگهداری اطلاعات انجام می دهد. کپی رایت: © تمامی حقوق محصولات ، محتوا ، تصاویر و… برای جنوب کالا محفوظ می باشد و کپی برداری بدون ذکر لینک منبع پیگرد قانونی دارد.

قوانین مربوط به خرید

ورود کاربران به وب‏‌سایت اشکان کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی و ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اشکان کالا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اشکان کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های اشکان کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا باشند و تا ساعت 2  هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل  1 تا 10 روز کاری بعد به پست تحویل داده می شود.
-آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

-پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر، همکاران ما اقدامات لازم جهت بارگیری و ارسال محصول مورد نظر را انجام می دهند. بدیهی است با توجه به فاصله مقصد مورد نظر از بندر هندیجان، زمان ارسال بین 1 الی 10 روز کاری به پست تحویل داده می شود. با توجه به ابعاد محصول سفارش داده شده متغییر است. تیم ما حداکثر تلاش خود را جهت ارسال محصول در کمترین زمان ممکن و تحویل به مشتری به کار می گیرد و در صورت تداخل یا هرمشکل پیش آمده با شما تماس گرفته می شود

هزینه ارسال محصول به عهده مشتری می باشد. همچنین با توجه به ابعاد و وزن محصول، روش حمل متفاوت است. در حال حاظر از دو روش پست، و باربری محصول به مشتری تحویل داده می شود.هزینه بسته بندی و… به هزینه ارسال اضافه میشود.

توجه :  در سفارش کالاها با ابعاد بزرگ هزینه بسته بندی ، کارتون پستی ، چسب ، تسمه ، فیبر و ارسال از انبار تا اداره پست، که دربیشتر موارد اداره پست شهرستان های مجاور اشکان کالا هستند، به صورت تمام و کمال به عهده مشتری می باشد و مشتری با تایید قوانین حق هیچگونه اعتراضی در این مورد را ندارد.

-روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است .

در صورتی که موجودی محصولی در اشکان کالا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای اشکان کالا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت اشکان کالا، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای اشکان کالا محفوظ است. اشکان کالا در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت اشکان کالا می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، اشکان کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

— کاربران باید بدانند که درصورت درخواست هزینه ارسال کاهش می یابد . اما در صورت اسیب رسیدن به سفارشات در حین ارسال این مشکل به اشکان کالا مربوط نمی باشد و کاربر به صورت آگاهانه این تصمیم را میگیرد.

ساعات پاسخگویی اشکان کالا :

شماره تماس : 09038863127

شماره پیامک و واتس اپ : 09038863127

از ساعت 9 الی 2 ظهر

از ساعت 5 الی 10 شب

.

تماس با ما